Wyskoczył na chwilę do bi1. Od sześciu dni nie ma kontaktu z 44-letnim Maciejem

Trwają poszukiwania legniczanina Macieja Wojtkowiaka, który po raz ostatni widziany był 4 września. Od tego dnia nie ma z nim kontaktu. Jego telefon jest nieaktywny. 7 września policja odnalazła jego auto. Istnieje przypuszczenie, że może się poruszać pociągiem.

4 września Maciek wyszedł z domu do pracy. Około godziny 11:00 poinformował współpracowników, że idzie do sklepu bi1 w Legnicy. Poruszał się samochodem marki VW Passat kombi koloru czarnego. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę poruszającego się tym autem po Legnicy w dniu zaginięcia około godziny 12 . 7 września policja odnalazła samochód, stąd przypuszczenie że może się on poruszać pociągiem.

Rysopis: Wiek z wyglądu ok. 45 lat, wzrost ok. 180 cm, średniej budowy ciała, twarz owalna, włosy  czarne średniej długości, oczy piwne, uszy duże przyległe, broda.

Ubiór: ubrany mógł być w czerwoną rozpinaną bluzę z kapturem, jasnoróżowy t-shirt, niebieskie dżinsy, czarne trampki.

Wszelkie  informacje  mogące  przyczynić się  do ustalenia  miejsca  pobytu zaginionego Macieja Wojtkowiaka prosimy kierować pod nr alarmowym 112 lub do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy pod nr tel. 47 874 15 20 lub do najbliższej jednostki policji.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie