Zamyka się popularna restauracja w centrum Legnicy

Kolejny lokal znika z gastronomicznej mapy Legnicy. Restauracja Katedralna zakończy działalność 31 grudnia br. Jej właściciele poinformowali o tym w mediach społecznościowych.

„Z ogromnym smutkiem informujemy, że z ostatnim dniem roku tj. 31.12.2023 zamykamy naszą restaurację „Katedralna” na Placu Katedralnym 6 w Legnicy. Od momentu otwarcia mieliśmy zaszczyt gościć Was przy naszych stołach i tworzyć niezapomniane kulinarne doznania. Przez ten czas wspólnie przeżyliśmy niezliczone chwile radości, celebracji i wyjątkowych spotkań. Wasze wsparcie, uśmiechy i wdzięczność były dla nas niezwykle cenne i motywujące. Dziękujemy za każde wspólne doświadczenie i za to, że byliście częścią naszej restauracyjnej historii. Mimo, że zamykamy nasze drzwi w tej lokalizacji, trzymamy w sercach wspomnienia i nadzieję, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują. Spotkajcie się z nami po raz ostatni w tych tworzonym przez Nas miejscu. Działamy do 31.12.2023. Dziękujemy za wszystko” – piszą na Facebooku.

Restauracja Katedralna została otwarta w maju 2022 r. w dawnej plebanii katedry św. Piotra i Pawła. Kilka lat wcześniej księża przenieśli się na drugą stronę ulicy do budynku przy św. Piotra 2a. Starą plebanię parafia wydzierżawiła prywatnemu inwestorowi po działalność komercyjną. Na piętrze powstał hostel, na parterze zaś restauracja, która szybko w Legnicy zdobyła renomę.

Właściciele restauracji nie chcą rozmawiać o powodach wyprowadzki z Placu Katedralnego.

– Przynajmniej do czasu obowiązywania umowy. Lokal podnajmujemy od głównego najemcy – usłyszeliśmy.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie