REKLAMA

spot_img

14 marca o 5:00 wielkie otwarcie hali Selgros w Lubinie!

Szeroki wybór produktów z całego świata, najwyższej jakości mięso przygotowywane na miejscu, ryby i owoce morze oraz ponad 300 gatunków warzyw i owoców. To tylko część asortymentu, która czeka na klientów nowej hali Selgros w Lubinie, przy ul. Jana Pawła II 3. Wielkiemu otwarciu towarzyszyć będą wyjątkowe promocje cenowe i liczne degustacje!

Selgros na co dzień zaopatruje w całej Polsce tysiące klientów detalicznych oraz tych prowadzących lokale gastronomiczne czy sklepy. 20. hala handlowa firmy powstaje właśnie w Lubinie i już 14 marca pierwsi klienci będą mogli poznać super promocje, oszałamiającą świeżość i najwyższą jakość produktów w nowym największym obiekcie handlowym w mieście.

Pełne zaopatrzenie świeżych produktów dla szefów wszystkich kuchni!

FOT. SELGROS

Nowa hala Selgros przygotowała dla klientów jeden z najszerszych asortymentów na rynku. W centralnej jej części zlokalizowany jest „Rynek artykułów świeżych”, co pokazuje, że mocną stroną nowego sklepu jest bogaty wybór produktów świeżych. Na uwagę zasługuje bogato zaopatrzony dział z mięsem, w którym klienci znajdą ponad 450 produktów z wołowiny, wieprzowiny, cielęciny i drobiu oraz szeroki wybór dziczyzny. Warto podkreślić, że znaczna część asortymentu przygotowywana jest przez rzeźników na miejscu w hali, co gwarantuje niepowtarzalną świeżość i smak.

Jakość w najlepszej cenie

FOT. SELGROS

Selgros gwarantuje również niezmienną jakość i świeżość ponad 300 rodzajów ryb oraz owoców morza. Zapewniają to dostawy 5 x w tygodniu, specjalne opakowania transportowe oraz nowoczesne stoły do ekspozycji. W asortymencie znajduje się bogaty wybór ryb morskich, oceanicznych i słodkowodnych oraz owoców morza. Z kolei szeroki asortyment ponad 300 gatunków owoców i warzyw, pochodzących od sprawdzonych dostawców z kraju i ze świata, jest przechowywany w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8ºC.  Na klientów czekają też stoiska ze świeżym pieczywem i wyrobami z Wędzarni Selgros oraz lady mięsne, wędliniarskie i nabiałowe, gdzie można zaopatrzyć się w towary sprzedawane na wagę.

W nowej hali w Lubinie działać będzie również Restauracja Brasserie, serwująca smaczne dania wykonane ze świeżych produktów dostępnych na miejscu. To idealne miejsce na odpoczynek i lunch w trakcie zakupów.

FOT. SELGROS

Innowacyjne rozwiązania

Inwestycja w Lubinie, jest wyjątkowa nie tylko ze względu na specjalną ofertę dopasowaną do potrzeb klientów, ale również z uwagi na szereg nowoczesnych rozwiązań, które mają pozytywny wpływ na środowisko i dobre samopoczucie klientów oraz pracowników sklepu. Ogrzewanie hali realizowane jest z ciepła odpadowego z chłodnictwa, a cała hala oraz tereny przylegające zostały wyposażone w energooszczędne i trwałe oświetlenie LED. Ponadto hala korzysta z własnego odnawialnego źródła energii – paneli fotowoltaicznych. Celem oszczędności energii poza zastosowaniem ekologicznego chłodnictwa zaprojektowano zamknięte meble chłodnicze.

FOT. SELGROS

Selgros Lubin, ul. Jana Pawła II 3

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty 5:00-22:00, natomiast w handlową niedziela 24.03. sklep zaprasza od 7:00 do 21:00.

Każdy może zrobić zakupy w Selgros!

Jeśli chcesz zostać klientem Selgros wystarczy pobrać aplikację Selgros lub odebrać kartę od ręki w sklepie.

(TEKST SPONSOROWANY)

Przeczytaj także

Nowe na stronie